BRANŻE
ID:213117

Pomocnik magazyniera

Numer referencyjny: EPM/WAW/1014

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 70 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 18 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Opis stanowiska:

  • oklejanie towarów,
  • foliowanie palet,
  • proste czynności magazynowe.

Oczekujemy:

  • wykształcenie min. średnie,
  • dyspozycyjność w zakresie pracy na pełen etat od poniedziałku do piątku,
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • zdolności manualne,
  • uprawniania do obsługi wózka widłowego będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełen etat,
  • wynagrodzenie 12 zł brutto/h,
  • pracę w renomowanej firmie,
  • możliwość długofalowej współpracy.