BRANŻE
ID:231342

Planista (m/k)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Numer referencyjny: PLA/LUB/0317
Świdnik

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych dla produkowanych oraz kupowanych części, tworzenie zleceń roboczych, zakupu oraz transferów,
  • zarządzanie procesem rekwalifikacji,
  • zarządzanie brakami we współpracy m.in. z działem harmonogramowania oraz zarządzania terminowością dostaw,
  • odpowiedzialność za osiąganie wskaźników KPI,
  • praca w systemie SAP oraz tworzenie bieżącej dokumentacji.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego średnio zaawansowany (poziom B1),
  • obsługa pakietu MS Office (zwłaszcza Excel),
  • doświadczenie na stanowisku planisty,
  • znajomość systemu SAP
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • nastawienie na cel,
  • wysoka motywacja, proaktywność oraz otwartość na zmiany.

Oferujemy:
  • zatrudnienie podczas okresu próbnego na podstawie umowy o pracę tymczasową, po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • cały etat,
  • miejsce pracy: Świdnik,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 16.00 bądź 7.00 15.00.

Bliższe informacje pod numerem telefonu 663 903 101
Zapraszamy do naszego biura w Lublinie, ul. Mełgiewska 104