BRANŻE
ID:230963

Pisanie i regadowanie tekstów

Firma: Teksty Naukowe

Miejsce pracy:

Data publikacji: 2017-02-12

Branża: Inne

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 23

Wynagrodzenie: od 2000 do 2500 PLN netto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Godziny pracy:

  • poniedziałek:8 - 16
  • wtorek:8 - 16
  • środa:8 - 16
  • czwartek:8 - 16
  • piątek:8 - 16
  • sobota:8 - 16
  • niedziela:8 - 16

Opis firmy:

Redakcja Tekstów Naukowych

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób do współpracy w zakresie pisania tekstów z różnorodnej tematyki. Oferujemy stały dostęp do zleceń, wysoki poziom współpracy oraz atrakcyjne zarobki, uzależnione od Twojego wolnego czasu i ilości wykonanej pracy. Poszukujemy osób, które odznaczają się lekkością pióra, zamiłowaniem do pisania i dyspozycyjnością. Mile widziane osoby o szerokich zainteresowaniach dziedzinowych, które potrafią sprawnie przeszukiwać zasoby Internetu z różnorodnej tematyki, a następnie przekształcać je na tekst naukowy. W razie braku doświadczenia, oferujemy skuteczną pomoc we wdrożeniu w tego typu działalność – doradzimy  jak pisać szybko i na poziomie.  Zależy nam zwłaszcza na osobach, które są w stanie wygospodarować każdego dnia kilka godzin na realizację naszych zleceń. Ilość zleceń może być tak duża, aby to zajęcie traktować jako stałą pracę. W razie braku czasu, może ono stanowić formę pracy dodatkowej. Dla zainteresowanych możliwość podpisania stałej umowy. Rozliczenia dopasowane do potrzeb – miesięczne, tygodniowe lub dzienne. Aplikacje można wysyłać na adres e mail:  teksty.naukowe@onet.pl

Zapraszamy do współpracy

Oczekujemy:

Umiejętność poprawnego pisania tekstów, bez plagiatu, na różnorodne tematy
Poszukiwanie źródeł w Internecie

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie, stała praca, duża ilość zleceń
wysoka jakość współpracy