BRANŻE
ID:218441

Pakowanie/komisjonowanie artykułów spożywczych na terenie Niemiec/Gochsheim

Opis stanowiska:

ISSP –nr rejestru agencji zatrudnienia 10629, poszukuje ambitnych i zorientowanych na rozwój kandydatów do pracy przy:

Oczekujemy:

Wymagania
  • gotowość do wyjazdu z zakwaterowaniem w Niemczech 12.07.2015
  •  znajomość języka nie jest wymagana,
  •  umiejętność pracy zespołowej,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  •  nastawienie na realizację powierzonych zadań,
  •  dbałość o estetykę wykonywanej pracy,

Nie ma możliwości wyjazdu w parach!!!

Oferujemy:

Wybranym kandydatom oferujemy:
  • umowa o pracę z firmą niemiecką,
  • praca do końca września z możliwością dłuższej współpracy!!!
  • wynagrodzenie 8,80 euro brutto/h,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • zorganizowany bezpłatny transport ,
  • zorganizowany nocleg (opłata 6,50 euro dziennie),
  • wyjazdy oraz rozmowy rekrutacyjne z Wrocławia