BRANŻE
ID:218938

Pakowanie/komisjonowanie artykułów spożywczych na terenie Niemiec (Berbersdorf k. Drezna)

Opis stanowiska:

ISSP Sp. z o. o.  – nr rejestru agencji zatrudnienia 10629, poszukuje ambitnych i zorientowanych na rozwój kandydatów do pracy przy: Pakowaniu/komisjonowaniu artykułów spożywczych na terenie Niemiec (Berbersdorf k. Drezna)

Wybranym kandydatom oferujemy:

•                    wynagrodzenie  8,20€ brutto/h,

•                    niemiecką umowa o pracę oraz ubezpieczenie,

•                    możliwość rozwoju i awansu,

•                    zorganizowany bezpłatny transport,

•                    zorganizowany nocleg (opłata 6,00€ za dobę odciągana od wypłaty),

•                    rozmowy rekrutacyjne we Wrocławiu lub w Szczecinie,

•                    wyjazdy z Wrocławia.

Wymagania na stanowisku:

•                    gotowość do wyjazdu z zakwaterowaniem w przeciągu 3 dni,

•                    znajomość języka nie jest wymagana,

•                    umiejętność pracy zespołowej,

•                    zaangażowanie w wykonywaną pracę,

•                    nastawienie na realizację powierzonych zadań,

•                    dbałość o estetykę wykonywanej pracy.