BRANŻE
ID:218609

Pakowanie/komisjonowanie artykułów elektronicznych i biurowych na terenie Niemiec/Buggingen

Opis firmy:

ISSP Sp. z o. o. –nr rejestru agencji zatrudnienia 10629, poszukuje ambitnych i zorientowanych na rozwój kandydatów do pracy przy:

Opis stanowiska:

Oczekujemy:

Wymagania na stanowisku:

·      - gotowość do wyjazdu z zakwaterowaniem w Niemczech w przeciągu trzech dni

·      -  znajomość języka nie jest wymagana,

·      - umiejętność pracy zespołowej,

·      - zaangażowanie w wykonywaną pracę,

·      -  nastawienie na realizację powierzonych zadań,

·      - dbałość o estetykę wykonywanej pracy,

Nie ma możliwości wyjazdu w parach!!!

Oferujemy:

Wybranym kandydatom oferujemy:

·         - umowa o pracę z firmą niemiecką,

·         - atrakcyjne wynagrodzenie  8,80€ brutto/h,

·         - możliwość rozwoju i awansu,

·        -  zorganizowany bezpłatny transport ,

·         - zorganizowany nocleg (opłata 6,50€ dziennie),

·         - wyjazdy oraz rozmowy rekrutacyjne z Wrocławia