BRANŻE
ID:213743

Pakowanie/ komisjonowanie artykułów elektronicznych Zagranica

Opis firmy:

ISSP Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

ISSP –nr rejestru agencji zatrudnienia 10629, poszukuje ambitnych i zorientowanych na rozwój kandydatów do pracy przy:

Pakowanie/komisjonowanie artykułów elektronicznych i biurowych na terenie Niemiec/Buggingen

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • umowa o pracę z firmą niemiecką,
  • atrakcyjne wynagrodzenie  8,50 euro brutto/h,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • zorganizowany bezpłatny transport ,
  • zorganizowany nocleg (opłata 7,00 euro dziennie),
  • wyjazdy oraz rozmowy rekrutacyjne z Wrocławia

Wymagania na stanowisku:

  • gotowość do wyjazdu z zakwaterowaniem w Niemczech, wyjazd 07.12.2014!!!
  • znajomość języka nie jest wymagana,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • nastawienie na realizację powierzonych zadań,
  • dbałość o estetykę wykonywanej pracy,
  • dyspozycyjność na okres do 28.02.2015 z możliwością dłuższej współpracy

Nie ma możliwości wyjazdu w parach!!!