BRANŻE
ID:215391

Pakowanie/komisjonowanie art. spożywczych - Niemcy, Erfurt

Numer referencyjny: Netto Erfurt

Opis stanowiska:

ISSP Sp. z o. o. – nr rejestru agencji zatrudnienia 10629, poszukuje ambitnych i zorientowanych na rozwój kandydatów do pracy przy:

Pakowaniu/komisjonowaniu artykułów spożywczych na  terenie Niemiec/ Erfurt. Kompletacja zamówień w systemie PICK-BY-VOICE.

Wybranym kandydatom oferujemy:

                    wynagrodzenie  7,86€ brutto/h (od kwietnia 2015r. 8,20€ brutto/h)

                    niemiecka umowa o pracę oraz ubezpieczenie

                    możliwość rozwoju i awansu,

                    zorganizowany bezpłatny transport ,

                    zorganizowany nocleg (opłata 6,50€ za dobę, od kwietnia 6€)

                    rozmowy rekrutacyjne  we Wrocławiu

Wymagania na stanowisku:

•             gotowość do wyjazdu z zakwaterowaniem w Niemczech 22.02.2015r.!!! na min. 6 miesięcy

•             znajomość języka nie jest wymagana,

•             umiejętność pracy zespołowej,

•             zaangażowanie w wykonywaną pracę,

•             nastawienie na realizację powierzonych zadań,

•             dbałość o estetykę wykonywanej pracy,

•             nie ma możliwości wyjazdu w parach!!!