BRANŻE
ID:216664

Pakowanie/komisjonowanie art. odzieżowych - Niemcy, Dortmund

Numer referencyjny: Dortmund

Opis stanowiska:

ISSP Sp. z o. o. – nr rejestru agencji zatrudnienia 10629 poszukuje kandydatów do pracy przy:
Pakowanie/komisjonowanie artykułów odzieżowych i tekstylnych na terenie Niemiec okolice Dortmundu

Oczekujemy:

• gotowość do wyjazdu z zakwaterowaniem w Niemczech od 03.05.15r.
• znajomość języka nie jest wymagana,
• umiejętność pracy zespołowej,
• zaangażowanie w wykonywaną pracę,
• nastawienie na realizację powierzonych zadań,
• dbałość o estetykę wykonywanej pracy,

Oferujemy:

• umowa z firmą niemiecką,
• atrakcyjne wynagrodzenie 8,80€ brutto/h
• możliwość rozwoju i awansu,
• zorganizowany bezpłatny transport ,
• zorganizowany nocleg (opłata 6,5€ dziennie),
• wyjazdy oraz rozmowy rekrutacyjne we Wrocławiu (przed wyjazdem należy podpisać dokumenty i odebrać odzież roboczą we Wrocławiu)