BRANŻE
ID:216100

Pakowanie/komisjonowanie art. mięsnych - Traunstein, Niemcy

Numer referencyjny: praca mięso

Opis stanowiska:

Opis stanowiska pracy

ISSP Sp. z o. o. – nr rejestru agencji zatrudnienia 10629, poszukuje ambitnych i zorientowanych na rozwój kandydatów do pracy przy:

Pakowanie/komisjonowanie artykułów mięsnych na terenie Niemiec – Traunstein, 100km od Monachium przy granicy austriackiej

Wybranym kandydatom oferujemy:

• umowa o pracę z firmą niemiecką,

• wynagrodzenie 8,50€ brutto/h do końca marca, od 01.04 8,80€ brutto/h

• praca w niskich temperaturach - 0 stopni,

• zorganizowany bezpłatny transport,

• zorganizowany nocleg (opłata 6,50€ dziennie od 01.04, do końca marca 07,00 €/dzień),

• wyjazdy oraz rozmowy rekrutacyjne z Wrocławia

PRACA NA DŁUGI OKRES CZASU!

NIE MA MOŻLIWOŚCI WYJAZDU W PARACH!

Wymagania

• gotowość do wyjazdu z zakwaterowaniem w Niemczech, wyjazd 15.03.2015!!!

• znajomość języka nie jest wymagana,

• umiejętność pracy zespołowej,

• zaangażowanie w wykonywaną pracę,

• nastawienie na realizację powierzonych zadań,

• dbałość o estetykę wykonywanej pracy,

• dyspozycyjność na okres minimum pół roku, preferowany dłuższy pobyt.