BRANŻE
ID:215495

Pakowanie/komisjonowanie art. budowlanych - Niemcy, Bedburg k. Kolonii

Opis stanowiska:

ISSP Sp. z o. o. – nr rejestru agencji zatrudnienia 10629, poszukuje ambitnych i zorientowanych na rozwój kandydatów do pracy przy: Pakowaniu/komisjonowaniu artykułów budowlanych na terenie Niemiec (okolice Kolonii)

Oferujemy:

                    wynagrodzenie  8,50 € brutto/h (od kwietnia 8,80€ brutto/h)

                    niemiecką umowa o pracę oraz ubezpieczenie

                    możliwość rozwoju i awansu,

                    zorganizowany bezpłatny transport ,

                    zorganizowany nocleg (opłata 7,00€ za dobę- kwota odciągana z wypłaty, od kwietnia 6,5€),

                    rozmowy rekrutacyjne i wyjazdy z Wrocławia

Wymagania na stanowisku:

                    gotowość do wyjazdu z zakwaterowaniem w Niemczech od 15.02.2015r. i min. 6-miesięczna dyspozycyjność,

                    znajomość języka nie jest wymagana,

                    umiejętność pracy zespołowej,

                    zaangażowanie w wykonywaną pracę,

                    nastawienie na realizację powierzonych zadań,

                    dbałość o estetykę wykonywanej pracy