BRANŻE
ID:236050

PROGRAMISTA/PROJEKT, NIEMCY

Numer referencyjny: PN/02/09

Firma: HSZ

Stanowisko: Programista

Miejsce pracy: Niemcy

Data publikacji: 2017-09-28

Branża: Informatyka / Programowanie

Rodzaj: Praca za granicą

Liczba wakatów: 1

Wynagrodzenie: 2000 EUR brutto miesięcznie

Opis firmy:

Szukamy programisty dla niemieckiej firmy działającej w branży automatyka/elektryka.

Opis stanowiska:

  • udział w projektowaniu oprogramowania
  • rozwijanie, utrzymanie oraz tworzenie nowego oprogramowania
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe w specjalności Informatyka lub/i pokrewne
  • doświadczenie w wytwarzaniu oprogramowania.NET
  • znajomość C#
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • silna motywacja w realizacji wytyczonych celów
  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • praca w Niemczech, pon-pt w godzinach 08:00-17:00 w miłym i przyjaznym środowisku
  • wynagrodzenie, łącznie z dietami ok. 2000€
  • samodzielne stanowisko pracy, w sam raz dla osoby chcącej zarobić więcej w krótszym czasie