BRANŻE
ID:236989

Osoba prowadząca innowacyjne zajęcia dla dzieci

Firma: Cybermagia sp. z o.o.

Stanowisko: Nauczyciel

Miejsce pracy: woj. mazowieckie

Data publikacji: 2017-11-16

Branża: Szkolenia / Edukacja, Organizacja / Zarządzanie

Rodzaj: Praca dodatkowa

Liczba wakatów: 2

Wynagrodzenie: 15 PLN brutto na godzinę

Liczba godzin dziennie: 8

Godziny pracy:

  • poniedziałek:6 - 15
  • wtorek:6 - 15
  • środa:6 - 15
  • czwartek:6 - 15
  • piątek:6 - 15

Opis firmy:

Jesteśmy prężnie rozwijającym się pionierem w swojej branży działającym na rynku od prawie 2 lat.

Opis stanowiska:

Obowiązki?
  • prowadzenie zajęć edukacyjnych dla dzieci 6-12 lat z użyciem nowych technologii (najpierw odbędzie się płatne, krótkie szkolenie)
  • kierowanie samochodem do i z miejsca wykonywania zlecenia (samochód po stronie firmy)
  • pomoc logistyczna i organizacyjna
  • pakowanie i rozpakowywanie sprzętu (nie jest ciężki)

Wyjazdy trwają od ok. 6:00 do ok 15:00, punkt startu to każdorazowo okolice metra Wierzbno. Od 29 listopada do 22 grudnia odbędzie się kilkanaście wyjazdów w województwie mazowieckim (większość dat już jest znanych). W styczniu przerwa (na sesję ;)). Od lutego chętnie wznowimy współpracę.

Oczekujemy:

Poszukujemy punktualnej, odpowiedzialnej i komunikatywnej studentki/studenta do 26 r.ż. z prawem jazdy kat. B.  Doświadczenie lub wykształcenie związane z pracą z dziećmi będzie atutem.

Oferujemy:

Udział w innowacyjnym na skalę kraju przedsięwzięciu, pracę w młodym i dynamicznym zespole. Dzieciaki uwielbiają nasze innowacyjne zajęcia, mamy nadzieję, że polubisz je i Ty. I nie chodzi o zajęcia z robotami!

15 zł brutto/godzina. W styczniu nastąpi miesięczna przerwa, od lutego chętnie wznowimy współpracę na kolejne miesiące za 16 zł brutto/godzina.