BRANŻE
ID:237724

Orderpicker w Centrum Dystrybucji Fabory – Tilburg

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zbieracz zamówień

    Miejsce: Laurent Janssensstraat 112, Tilburg
    Kraj: Holandia
    Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

Warunki zatrudnienia
  • stawka godzinowa:  10.09 euro/brutto
  • 12,5% dodatku przy pracy na druga zmiane,
  • Sobota: 50%
  • 10-15km = 65 euro / na miesiac, 15-20km = 91 euro/ na miesiac, 20km+ = 130 euro/ na miesiac

Nasze wymagania:

  • Znajomosc jezyka Angielskiego
  • Dobra motywacja
  • Mozliwosc pracy rowniez w sobote, zdarzaja sie i nadgodziny
  • Praca na dwie zmiany: 5.30-14.30,   14.30-23:00
  • Sobotnia zmiana rozpoczyna sie: 7.00-14:00

Osoby ktore rozpoczna prace dla tego Centrum Dystrybucji, beda odpowiedzialne za zbieranie zamowienia dla danego klienta, za pomoca skanera recznego.

Firma ta posiada dwa dzialy, w ktorych artykuly sa lzejsze, badz ciezsze, wieksze lub mniejsze.

Informacje o firmie
Fabory - Centrum Dystrybucji, dostawca czesci zlacznych (sruby, srubki),  posiada magazyny rowniez w krajach takie jak: Rumunia, Czechy, Portugalia, Stany Zjednoczone, Kanada. Fabory  obsluguje 120.000 klientow.