BRANŻE
ID:237710

Orderpicker - Magazyn sklepu on-line w Rotterdamie

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zbieracz zamówień
Magazyn sklepu on-line

    Miejsce: Rotterdam
    Kraj: Holandia
    Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

Warunki zatrudnienia
  • Mozliwosc pracy na dluzszy okres czasu
  • Mozliwosc pracy w mlodym i dynamicznym zespole
  • Opieka team leadera
  • Mozliwosc skorzystania z naszego zakwaterowania
  • Atrakcyjne cotygodniowe wynagrodzenie:
18 lat 5,85 EUR
19 lat: 5,85 EUR
20 lat: 6,78 EUR
21 lat: 7,90 EUR
22 lata: 10,69 EUR
23 lata: 10,69 EUR

  • Plus extra dodatki 7,5%!
  • Podwyzka juz po 13 tygodniach

Wymagania
  • Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego lub holenderskiego
  • Gotowosc do pracy w systemie dwuzmianowym?
  • Elastycznosc oraz motywacja do pracy

Opis stanowiska

Jestes ciekawy w jaki sposob produkty zamowine droga on-line trafiaja do domow  klientow?Nic prostrzego! Dolacz do naszego zespolu, ktory jest odpowiedzialny za przygotowywanie zamowien on-line.

Dla naszego klienta jednego z najpopularniejszych supermarketow w Holandii szukamy aktualnie zmotywowanych i entuzjastycznych pracownikow.

Jako orderpicker bedziesz zbieral produkty znajdujace sie na magazynie, ktore wczesniej zostaly zamowione przez klientow droga on-line. Przy uzyciu recznego skanera nasi pracownicy zapewniaja kompletnosc oraz najwyzsza jakosc zamowien dostarczanych besposrednio do klientow lub supermarketow.

Informacje o firmie
Jeden z najwiekszych dostawcow sieci supermarketow w Holandii, Centrum Dystrybucyjne On-line w Rotterdamie, otwarte jest  siedem dni w tygodniu, aby spelniac zyczenia swoich klientow w dogodnej dla nich chwili. Po zlozeniu zamowienia za posrednictwem strony internetowej nasi pracownicy kompletuja produkty, aby nastepnie kierowcy mogli dostarczyc je wprost pod drzwi naszych klientow.