BRANŻE
ID:235250

Order Picker w Chłodni

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Dla naszego Nowego Klienta, nowoczesnego magazynu logistycznego z produktami mięsnymi, poszukujemy pracowników bez znajomości języka obcego. Oferujemy pewną wypłatę w euro oraz stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji w branży spożywczej. Jeśli masz doświadczenie i szukasz nowej ciekawej pracy, aplikuj do nas!

    Miejsce: Zaandam
    Kraj: Holandia
    Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

WARUNKI ZATRUDNIENIA

  • gwarantujemy dojazd i zakwaterowanie!
  • umowa na warunkach holenderskich obejmująca dodatki i świadczenia
  • stałe godziny pracy (praca na dwie zmiany)
  • pakiet pracowniczy ( zakwaterowanie, dojazd do/z pracy, ubezpieczenie)
  • możliwe wyjazdy w parach i ze znajomymi
WYMAGANIA
  • nie wymagamy znajomości języka
  • chęć i motywacja do pracy,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Do obowiązków zbieracza zamówień należy miedzy innymi:
  • zbieranie odpowiednich produktów
  • pakowanie produktów
  • przygotowanie paczek do wysyłki
  • sprawdzanie jakości produktów
  • praca w temperaturze 0 do +5 stopni