BRANŻE
ID:233068

Order Picker DSV

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zbieracz zamówień

Miejsce: Venlo
Kraj: Holandia
Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

Warunki zatrudnienia
Wymagania:
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  •   Zaangażowanie, samodzielność, precyzyjność

By wyjechać za naszym pośrednictwem potrzebujesz mieć:
  • ID lub Paszport ważny dłużej niż 6 miesięcy
  • Własne konto w walucie EURO
  • Poświadczenie niekaralności
Wymagania
Opis Stanowiska Pracy:
  • Pakowanie produktów
  • Zbieranie zamówień / kontrola zamówień
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki (etykietowanie, oklejanie kartonów)

Opis stanowiska

Informacje o wakacie:
  • Pewne wynagrodzenie ponad 10,00 Euro na godzinę
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w znanej międzynarodowej firmie

Informacje o firmie
 ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ W HOLANDII

Praca lekka i przyjemna jako zbieracz zamówień lub pakowacz!  Organizujemy dojazd do Holandii i zakwaterowanie na miejscu – minimum formalności!

Zaufało nam już ponad 160 000 ludzi – skorzystaj z naszego doświadczenia!