BRANŻE
ID:214522

Opiekun klienta (sprzedaż usług bankowych) (m/k)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów indywidualnych w salonie sprzedaży,
  • aktywna sprzedaż produktów bankowych,
  • realizacja celów sprzedażowych zgodnie z wewnętrznie określonymi standardami banku,
  • tworzenie spersonalizowanej oferty produktowo-usługowej w oparciu o analizę potrzeb.

Oczekujemy:

  • kompetencje sprzedażowe poparte wcześniejszymi doświadczeniami,
  • motywacja i entuzjazm do realizowania zadań przekładających się na wymierne rezultaty,
  • umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań klienta,
  • gotowość do pracy w dynamicznym otoczeniu,
  • szerokie spojrzenie na możliwości ofert, umiejętność prowadzenia cross-sellingu,
  • łatwość nawiązywania kontaktów z nowymi klientami i budowania długofalowych relacji,
  • gotowość do pracy na terenie centrum handlowego  w systemie zmianowym - również w weekendy.

Oferujemy:

  • możliwość uczestniczenia w uruchamianiu nowego projektu w banku,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • wynagrodzenie zależne od realizacji zadań,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w ramach banku.