BRANŻE
ID:220939

Opieka nad biurem szkoły językowej (praca zdalna)

Opis firmy:

Szkoła zajmuje się nauczaniem na odległość. Działamy przy pomocy platformy do zdalnej nauki. Łączymy fachowców językowych z osobami głodnymi wiedzy.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona jest odpowiedzialna za działania administracyjne tj:
  • Obsługę konta mailowego (skrzynka dla klientów),
  • Obsługa połączeń na komunikatorze Skype (tylko przychodzących, nie chodzi nam o sprzedaż usług),
  • Obsługa konta mailowego dla lektorów,
  • Zamieszczanie ogłoszeń w portalach lektorskich,
  • Komunikacja po między lektorami a uczniami,
  • Raportowanie sytuacji do naszego biura.
Praca wykonywana jest zdalnie z domu naszego pracownika.

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności w godzinach od 15:00-21:00 w dni robocze,
  • Sumienności,
  • Bezbłędnej znajomości j. polskiego w mowie i piśmie,
  • Komunikatywności.

Oferujemy:

  • Możliwość stałej pracy,
  • Możliwość przejścia na pełny etat po okresie próbnym,
  • Pracę zdalna z domu,
  • Darmowe zajęcia on-line (indywidualnie z lektorem) w naszej szkole.