BRANŻE
ID:231888

Operator maszyn (m/k)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator wytrawialni (m/k)
Numer referencyjny: OW/DZI/0317
Dzierżoniów

Opis stanowiska:

Obowiązki:
- wykonywanie operacji związanych z procesem trawienia produktu na podstawie dokumentacji procesu technologicznego oraz obowiązujących w zakładzie instrukcji,
- kontrolowanie prawidłowości przebiegu cyklu pracy,
- dobieranie i ustawianie właściwych parametrów pracy maszyny, przyrządów i pomocy warsztatowych na wydziale procesów chemicznych,
- wykonywanie analiz chemicznych.

Wymagania:
- doświadczenia w pracy z substancjami chemicznymi,
- sumienność w wykonywania swoich obowiązków,
- zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy:
- ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym, o ugruntowanej pozycji na rynku,
- dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku,
- perspektywy rozwoju i realizację ambicji zawodowych,
- zatrudnienie na pełny etat oraz możliwe zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta po okresie próby, oferta dotyczy pracy tymczasowej.