BRANŻE
ID:235247

Operator wózka widłowego bocznego Action

Opis firmy:

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce: Echt
    Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

Warunki zatrudnienia
  • stawka 10.59€/godz brutto
  • dodatki za godziny nadliczbowe oraz nocne
  • wypłaty w systemie tygodniowym
  • duża liczba godzin
Wymagania
  • doświadczenie na stanowisku operator wózków bocznych
  • ważne certyfikaty holenderskie ( NIE certyfikaty polskie tłumaczone na język obcy!)
  • dostępność do odbycia rozmowy kwalifikacyjnej u klienta+ jazda próbna (ok 30 min)
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego  na poziomie komunikatywnym
  • dostępność na dłuższy okres czasu
  • brak przeciwwskazań do wyrabiania dużej liczby godzin pracy

Opis stanowiska
Do obowiązków osoby zatrudnionej jako operator wózków bocznych wysokiego składowania należy:
  • zbieranie z / odwożenie na wysokie lokacje zrealizowanych zamówień wg specyfikacji klienta
  • spełnianie norm ilościowych oraz jakościowych obowiązujących dla operatorów wózków
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy