BRANŻE
ID:228644

Operator wózka/Magazynier (m/k) (darmowy dojazd autobusem pracowniczym do Czech)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Solnice, Czech Republic
Nr ref.: OW/M/CZ/1016

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • obsługa wózka widłowego,
  • rozwożenie detali na określone działy produkcyjne,
  • dbanie o ład i porządek w magazynie,
  • przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • dyspozycyjność,
  • motywacja do pracy,
  • chęci do pracy,
  • sprawność fizyczna,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem w Czechach,
  • pracę na terenie Czech (codzienny darmowy dowóz z Polski),
  • pracę w systemie zmianowym,
  • stabilizację zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • podwyżkę po okresie próbnym,
  • premie pracownicze,
  • świadczenia socjalne dla pracowników,
  • dojazd autobusem pracowniczym z określonych miejscowości: Krosnowice Kłodzko Polanica-Zdrój Szczytna Duszniki-Zdrój Lewin Kłodzki Kudowa-Zdrój oraz Bystrzyca Kłodzka Domaszków Międzylesie Boboszów.