BRANŻE
ID:238475

Operator transportu wewnętrznego (k/m)

Numer referencyjny: a0t5800000FbNRlAAN

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Grójec

Obowiązki:
  • obsługa produkcji,
  • przyjmowanie wyrobów gotowych,
  • umieszczanie wyrobów na regałach wysokiego składowania,
  • przygotowywanie wysyłek.
Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • pełna dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • obowiązkowość, rzetelność i samodyscyplina.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie).

Obowiązki:obsługa produkcji,
przyjmowanie wyrobów gotowych,
umieszczanie wyrobów na regałach wysokiego składowania,
przygotowywanie wysyłek.

Wymagania:uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
pełna dyspozycyjność,
umiejętność pracy w zespole,
gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
obowiązkowość, rzetelność i samodyscyplina.

Oferujemy:umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin,
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie).