BRANŻE
ID:231352

Operator produkcji wielostanowiskowej (m/k)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Numer referencyjny: PPD/POZ/0317
Lewkowiec

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • przygotowywanie wyrobów zgodnie z instrukcją,
  • właściwe pobieranie surowców z magazynu,
  • prawidłowe zabezpieczanie surowców,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z produkcją,
  • konfekcja wyrobów,
  • wykonywanie wszelkich zleconych zadań i obowiązków.
Wymagania:
  • min. zawodowe wykształcenie,
  • dobra organizacja pracy,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku produkcyjnym,
  • sumienność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań i obowiązków,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • komunikatywność, dyspozycyjność, zaangażowanie,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (oferta dotyczy pracy tymczasowej),
  • możliwość skorzystania z licznych benefitów (ubezpieczenie, karta OK System, prywatna opieka medyczna),
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia,
  • miejsce pracy: Lewkowiec k. Ostrowca Wielkopolskiego,
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez firmę naszego klienta.