BRANŻE
ID:226152

Operator na produkcji (m/k)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator produkcji (m/k)

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
Nr ref.: SIM/OLA/0716

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • praca przy produkcji części i akcesoriów do pojazdów mechanicznych m.in. desek rozdzielczych, kokpitów,
  • obsługa maszyn.

Wymagania:
  • zdolności manualne,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:
  • pracę od zaraz,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
  • możliwość przejęcia bezpośrednio przez naszego klienta,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • zorganizowany dojazd pracowniczy z miejscowości: Namysłów, Wilków, Wojciechów, Bierutów, Przeczów, Minkowice, Biskupice Oławskie, Wójcice, Koplina, Piekary, Głębocko, Grodków, Kolnica, Owczary, Chwalibożyce, Godzikowice, Oława, Strzelin, Stary Wiązów, Wiązów, Biskupice, Jędrzychowice, Goszczyna, Brzezimierz, Gaj Oławski, Lewin Brzeski, Leśniczówka, Łosiów, Strzelniki, Brzeg, Pisarzowice, Michałowice, Lubsza, Dobrzyń, Leśna Woda, Bystrzyca, Janików, Oleśnica.
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.