BRANŻE
ID:238205

Operator maszyn (wtryskarka/wytłaczarka)

Numer referencyjny: a0t5800000Fb96nAAB

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, Buk

Data publikacji: 2018-01-31

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Buk

Obowiązki:
  • obsługiwanie maszyn i urządzeń, a zwłaszcza wtryskarek/wytłaczarek do przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • przygotowywanie, uruchamianie i nadzorowanie procesu produkcyjnego,
  • pomoc w przezbrajaniu stanowisk produkcyjnych,
  • pakowanie i transport wyrobów.
Wymagania:
  • wykształcenie zasadnicze techniczne,
  • mile widziana znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych (w szczególności procesu wtrysku PP, PE),
  • ogólna wiedza mechaniczna,
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, suwnic, żurawi,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji składające się z podstawy oraz premii,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • pakiet usług medycznych finansowanych przez pracodawcę oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • dodatkowe świadczenia socjalne.

Obowiązki:obsługiwanie maszyn i urządzeń, a zwłaszcza wtryskarek/wytłaczarek do przetwórstwa tworzyw sztucznych,
przygotowywanie, uruchamianie i nadzorowanie procesu produkcyjnego,
pomoc w przezbrajaniu stanowisk produkcyjnych,
pakowanie i transport wyrobów.

Wymagania:wykształcenie zasadnicze techniczne,
mile widziana znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych (w szczególności procesu wtrysku PP, PE),
ogólna wiedza mechaniczna,
podstawowa umiejętność obsługi komputera,
umiejętność czytania rysunku technicznego,
mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, suwnic, żurawi,
gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji składające się z podstawy oraz premii,
dofinansowanie do posiłków,
pakiet usług medycznych finansowanych przez pracodawcę oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
dodatkowe świadczenia socjalne.