BRANŻE
ID:239568

Operator maszyn (możliwość pracy dla osób bez doświadczenia/uprawnień)

Numer referencyjny: a0t5800000FZqqDAAT

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Buk, Opalenica, Nowy Tomyśl

Obowiązki:
  • obsługa maszyn: wtryskarki/wytłaczarki,
  • nadzorowanie procesu produkcyjnego,
  • pomoc w przezbrajaniu stanowisk produkcyjnych,
  • pakowanie oraz transport wyrobów,
  • możliwość zrobienia uprawnień w zakresie: obsługa wózka widłowego, żurawi oraz suwnic.
Wymagania:
  • wykształcenie zasadnicze techniczne (kierunek: mechanika/mechatronika),
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • mile widziana znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz uprawnienia na wózek, żurawie lub suwnice.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • pracę dostępną dla ludzi bez doświadczenia oraz uprawnień,
  • bogaty pakiet benefitów (pakiet usług medycznych, świadczenia socjalne, ubezpieczenie grupowe).

Obowiązki:obsługa maszyn: wtryskarki/wytłaczarki,
nadzorowanie procesu produkcyjnego,
pomoc w przezbrajaniu stanowisk produkcyjnych,
pakowanie oraz transport wyrobów,
możliwość zrobienia uprawnień w zakresie: obsługa wózka widłowego, żurawi oraz suwnic.

Wymagania:wykształcenie zasadnicze techniczne (kierunek: mechanika/mechatronika),
dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym,
podstawowa znajomość obsługi komputera,
umiejętność czytania rysunku technicznego,
mile widziana znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych,
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz uprawnienia na wózek, żurawie lub suwnice.

Oferujemy:umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
dofinansowanie do posiłków,
pracę dostępną dla ludzi bez doświadczenia oraz uprawnień,
bogaty pakiet benefitów (pakiet usług medycznych, świadczenia socjalne, ubezpieczenie grupowe).