BRANŻE
ID:237363

Operator maszyn (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FZqqDAAT

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Buk

Obowiązki:
  • obsługiwanie maszyn i urządzeń, a zwłaszcza wtryskarek/wytłaczarek do przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • przygotowanie, uruchamianie i nadzorowanie procesu produkcyjnego (w razie potrzeby korygowanie paramentów),
  • pomoc w przezbrajaniu stanowisk produkcyjnych (maszyny, urządzenia i oprzyrządowanie),
  • pakowanie i transport wyrobów,
  • obsługiwanie wózków widłowych, żurawi i suwnic.
Wymagania:
  • wykształcenie zasadnicze techniczne - mile widziane z zakresu mechaniki i/lub automatyki lub pokrewne,
  • znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych w teorii i w praktyce będzie atutem,
  • ogólna wiedza mechaniczna oraz umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, suwnic, żurawi,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na stabilnych warunkach,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji zawodowych,
  • pakiet socjalny m.in. dofinansowanie do posiłków, pakiet usług medycznych finansowanych przez pracodawcę, ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach oraz inne dodatkowe świadczenia.

Obowiązki:obsługiwanie maszyn i urządzeń, a zwłaszcza wtryskarek/wytłaczarek do przetwórstwa tworzyw sztucznych,
przygotowanie, uruchamianie i nadzorowanie procesu produkcyjnego (w razie potrzeby korygowanie paramentów),
pomoc w przezbrajaniu stanowisk produkcyjnych (maszyny, urządzenia i oprzyrządowanie),
pakowanie i transport wyrobów,
obsługiwanie wózków widłowych, żurawi i suwnic.

Wymagania:wykształcenie zasadnicze techniczne - mile widziane z zakresu mechaniki i/lub automatyki lub pokrewne,
znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych w teorii i w praktyce będzie atutem,
ogólna wiedza mechaniczna oraz umiejętność czytania rysunku technicznego,
mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, suwnic, żurawi,
gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na stabilnych warunkach,
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji zawodowych,
pakiet socjalny m.in. dofinansowanie do posiłków, pakiet usług medycznych finansowanych przez pracodawcę, ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach oraz inne dodatkowe świadczenia.