BRANŻE
ID:236694

Operator maszyn (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000DOljfAAD

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Skarbimierz

Obowiązki:
  • obsługa maszyn linii produkcyjnej,
  • wykonywanie czynności związanych z obsługą maszyn produkcyjnych,
  • przestrzeganie przepisów BHP a także procedur, zasad, i standardów obowiązujących w firmie,
  • dbałość o czystość i porządek na swoim stanowisku pracy a także w jego obrębie,
  • realizacja założonego planu produkcyjnego.
Wymagania:
  • motywacja do pracy,
  • sprawność manualna,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym,
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (branża spożywcza).
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie bezpośrednio przez naszego klienta,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • bogaty pakiet benefitów: darmowe ubezpieczenie grupowe PZU, dofinansowanie karta Multisport, darmowa opieka medyczna, premie świąteczne, paczki z okazji Dnia Dziecka,
  • bezpłatny transport pracowniczy z miejscowości: Brzeg, Nysa, Wiązów, Namysłów, Lewin Brzeski, Oława, Osiek, Chwalibożyce, Łukowice Brzeskie, Skoroszyce, Grodków, Przylesie, Łosiów, Olszanka, Mąkoszyce, Pawłów,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • pakiet szkoleń i uprawnień.

Obowiązki:obsługa maszyn linii produkcyjnej,
wykonywanie czynności związanych z obsługą maszyn produkcyjnych,
przestrzeganie przepisów BHP a także procedur, zasad, i standardów obowiązujących w firmie,
dbałość o czystość i porządek na swoim stanowisku pracy a także w jego obrębie,
realizacja założonego planu produkcyjnego.

Wymagania:motywacja do pracy,
sprawność manualna,
dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym,
aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (branża spożywcza).

Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie,
zatrudnienie bezpośrednio przez naszego klienta,
umowę o pracę na pełen etat,
bogaty pakiet benefitów: darmowe ubezpieczenie grupowe PZU, dofinansowanie karta Multisport, darmowa opieka medyczna, premie świąteczne, paczki z okazji Dnia Dziecka,
bezpłatny transport pracowniczy z miejscowości: Brzeg, Nysa, Wiązów, Namysłów, Lewin Brzeski, Oława, Osiek, Chwalibożyce, Łukowice Brzeskie, Skoroszyce, Grodków, Przylesie, Łosiów, Olszanka, Mąkoszyce, Pawłów,
dofinansowanie do posiłków,
możliwość zdobycia doświadczenia,
pakiet szkoleń i uprawnień.