BRANŻE
ID:238615

Operator maszyn CNC (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FZVa4AAH

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Byków, Oleśnica

Obowiązki:
  • obsługa maszyn produkcyjnych do cięcia laserowego i gięcia blach,
  • wykonywanie produktów zgodnie z rysunkiem technicznym.
Wymagania:
  • mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6),
  • umiejętność obsługi komputera,
  • możliwość dojazdu do miejscowości Byków pomiędzy Wrocławiem a Oleśnicą.
Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne zarobki (od 3100 zł brutto/miesiąc),
  • miejsce pracy: Byków,
  • możliwość przyuczenia do stanowiska,
  • pracę w miłej atmosferze, na rzecz uznanego pracodawcy,
  • realna możliwość bezpośredniego zatrudnienia u klienta,
  • możliwość rozwoju zawodowego, zapoznania się z obsługą maszyn CNC.

Obowiązki:obsługa maszyn produkcyjnych do cięcia laserowego i gięcia blach,
wykonywanie produktów zgodnie z rysunkiem technicznym.

Wymagania:mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych,
dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6),
umiejętność obsługi komputera,
możliwość dojazdu do miejscowości Byków pomiędzy Wrocławiem a Oleśnicą.

Oferujemy:współpracę w oparciu o umowę o pracę,
atrakcyjne zarobki (od 3100 zł brutto/miesiąc),
miejsce pracy: Byków,
możliwość przyuczenia do stanowiska,
pracę w miłej atmosferze, na rzecz uznanego pracodawcy,
realna możliwość bezpośredniego zatrudnienia u klienta,
możliwość rozwoju zawodowego, zapoznania się z obsługą maszyn CNC.