BRANŻE
ID:237283

Operator/ka automatycznych urządzeń produkcyjnych

Numer referencyjny: a0t5800000FZnMtAAL

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Obowiązki:
  • obsługa urządzeń technologicznych: pieców, wózka widłowego i suwnicy,
  • załadunek materiału do procesu wypalania, grafityzacji i nasycania,
  • transport surowców i półwyrobów w obrębie wydziału produkcyjnego,
  • wprowadzanie zapisów do ewidencji produkcji.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub zasadnicze o profilu technicznym,
  • doświadczenie w pracy na produkcji z wykorzystaniem suwnicy,
  • uprawnienia SEP grupa 2 i 3,
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego i suwnicy sterowanej z poziomu roboczego,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Obowiązki:obsługa urządzeń technologicznych: pieców, wózka widłowego i suwnicy,
załadunek materiału do procesu wypalania, grafityzacji i nasycania,
transport surowców i półwyrobów w obrębie wydziału produkcyjnego,
wprowadzanie zapisów do ewidencji produkcji.

Wymagania:wykształcenie średnie lub zasadnicze o profilu technicznym,
doświadczenie w pracy na produkcji z wykorzystaniem suwnicy,
uprawnienia SEP grupa 2 i 3,
uprawnienia do obsługi wózka widłowego i suwnicy sterowanej z poziomu roboczego,
podstawowa znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie,
atrakcyjne wynagrodzenie.