BRANŻE
ID:216534

NC+ PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Firma: NC +

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2015-03-27

Branża: Sprzedaż, Obsługa klienta, Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Wynagrodzenie: od 2300 do 4000 PLN netto miesięcznie

Opis firmy:

nc + – polska satelitarna platforma cyfrowa powstała w wyniku strategicznego partnerstwa Grupy ITI i Groupe Canal+ i fuzji platform n oraz Cyfra+

Opis stanowiska:

Firma NC+  zatrudni osoby na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
*Szczególnie poszukujemy osób:
  • Łatwo nawiązujących kontakty
  • Nastawionych na rozwój i awans zawodowy
  • Ambitnych, nastawionych na osiąganie sukcesów w sprzedaży bezpośredniej

Oczekujemy:

  • Aktywnego poszukiwania nowych klientów i realizacji planów sprzedażowych
  • Zbudowania i wyszkolenia zespołu sprzedażowego
  • Coachingu i motywowania zespołu sprzedażowego
  • Analizy rynku i działań konkurenci

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (od )2300 zł netto
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia oraz elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • Pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
        * elastyczny grafik
        * profesjonalne szkolenia i wsparcie merytoryczne
        * atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa, prowizje, premie,
        * okazje do stałego rozwoju osobistego i zawodowego
        * zdobycie doświadczenia w obsłudze klienta
        * miłą atmosferę, komfortowe warunki pracy
        * szansę awansu w strukturach