BRANŻE
ID:232375

Monter/Monterka

Numer referencyjny: 243/ZET/0417

Opis firmy:

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Duszniki-Zdrój
Nr ref.: 243/ZET/0417

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • montaż małych elementów,
  • praca przy linii produkcyjnej,
  • obsługa elektronarzędzi.

Wymagania:
  • zdolności manualne,
  • dobry wzrok,
  • sumienność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań i obowiązków,
  • komunikatywność, dyspozycyjność, zaangażowanie.

Oferujemy:
  • umowę o pracę na cały etat,
  • premię pracowniczą,
  • możliwość przejścia do pracy bezpośrednio u naszego klienta po określonym czasie,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.