BRANŻE
ID:231236

Montażysta (m/k)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Numer referencyjny: ALV/POZ/0217
Śmigiel

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • wykonywanie czynności montażowych,
  • montaż wyposażenia sal operacyjnych,
  • wykonywanie powierzonych obowiązków, zleceń w delegacji w kraju i zagranicą.

Wymagania:
  • umiejętność posługiwania się narzędziami (wiertarka, wkrętarka, szlifierka kątowa itp.),
  • zdolności montażowe/manualne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w delegacji zarówno w kraju jak i zagranicą,
  • sumienność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań i obowiązków,
  • dokładność, dyspozycyjność, zaangażowanie,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • pracę od zaraz w przyjaznej atmosferze,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wyjazdy służbowe w kraju i zagranicą,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stawka podstawowa + delegacja + premia),
  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, pakiet świadczeń socjalnych,
  • miejsce pracy: Śmigiel koło Leszna.