BRANŻE
ID:219054

Młodszy specjalista w dziale logistycznej obsługi klienta z językiem angielskim

Cargill,
założony w 1865 r., pozostaje firmą prywatną i dziś zatrudnia 140 tys. osób w 65 krajach na całym świecie. Od kliku lat uznawany jest za największą prywatną korporację w Stanach Zjednoczonych.

Cargill jest międzynarodowym producentem i dostawcą produktów i usług rolnych, spożywczych, finansowych oraz przemysłowych. Dziś Cargill zatrudnia w Polsce ok. 1650 osób w 21 lokalizacjach. W Bielanach Wrocławskich znajduje się wysoce zautomatyzowany zakład produkujący: syropy glukozowe i glukozowo-fruktozowe, które są używane przy produkcji min. słodyczy, napojów a także gluten pszenny, dodatki do pasz oraz etanol.

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Obowiązki:
  • Administracja zamówień od klienta;
  • Regularny kontakt z klientami w celu uzyskania niezbędnych informacji;
  • Rejestracja reklamacji od klienta;
  • Tworzenie i administracja informacjami dotyczącymi klienta w systemie komputerowym typu ERP;
  • Zapewnienie satysfakcji klienta poprzez wysoką jakość świadczonych usług;
  • Zapoznanie się z procesem prognozowania i analizy popytu.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze logistyki, obsługi klienta lub pokrewnych obszarach;
  • Zorientowanie na klienta;
  • Gotowość do zdobywania i rozwijania nowych kwalifikacji, łatwość przyswajania wiedzy.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz proaktywność.
Oferujemy:
  • Bogaty pakiet benefitów ( karta Multisport, karta żywieniowa, ubezpieczenie na życie i od nieszczęśliwych wypadków, prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, program emerytalny).
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Kontakt z klientami biznesowym, liderami na rynku spożywczym.
  • Możliwość uczenia się od ekspertów w branży.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta,
wyślij nam swoje CV oraz List Motywacyjny na adres:

rekrutacja_wroclaw@cargill.com

(zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami)

W temacie e-maila prosimy o podanie nazwy stanowiska, na które kandydat aplikuje.

Więcej informacji o firmie Cargill znajdziesz na stronach: www.cargill.com.pl oraz www.cargill.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Obowiązki:

Wymagania:
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze logistyki, obsługi klienta lub
  • pokrewnych obszarach;
  • Gotowość do zdobywania i rozwijania nowych kwalifikacji, łatwość
  • przyswajania wiedzy.
Oferujemy:
  • Bogaty pakiet benefitów ( karta Multisport, karta żywieniowa,
  • ubezpieczenie na życie i od nieszczęśliwych wypadków, prywatna
  • opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, program
  • emerytalny).
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej
  • korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku.