BRANŻE
ID:236672

Młodszy specjalista - Konstruktor CAD

Numer referencyjny: a0t5800000DOiusAAD

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Obowiązki:
  • projektowanie części, zespołów i pojazdów szynowych,
  • tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej 3D i 2D,
  • weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • nadzór nad produkcją projektowanych zespołów oraz pojazdów,
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie optymalizacji technologi konstrukcji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne mechaniczne,
  • umiejętność projektowania maszyn i urządzeń w programie Autodesk Inventor,
  • umiejętność tworzenia oraz czytania dokumentacji technicznej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • pasja oraz zamiłowanie do projektowania.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • benefity (dopłata do karty "multisport", kursy językowe na terenie firmy),
  • miejsce pracy Kraków lub Nowy Sącz.

Obowiązki:projektowanie części, zespołów i pojazdów szynowych,
tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej 3D i 2D,
weryfikacja dokumentacji technicznej,
nadzór nad produkcją projektowanych zespołów oraz pojazdów,
współpraca z innymi działami firmy w zakresie optymalizacji technologi konstrukcji.

Wymagania:wykształcenie wyższe techniczne mechaniczne,
umiejętność projektowania maszyn i urządzeń w programie Autodesk Inventor,
umiejętność tworzenia oraz czytania dokumentacji technicznej,
komunikatywna znajomość języka angielskiego,
pasja oraz zamiłowanie do projektowania.

Oferujemy:zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
benefity (dopłata do karty "multisport", kursy językowe na terenie firmy),
miejsce pracy Kraków lub Nowy Sącz.