BRANŻE
ID:225536

Młodszy programista C# i .NET

Opis firmy:

Jesteśmy firmą świadczącą usługi dla dużych przedsiębiorstw obecnych na rynku międzynarodowym. Naszym Klientom oferujemy rozwiązania związane m.in. z obsługą personalną i księgową oraz wdrażaniem systemów CRM.

Miejsce pracy - Wrocław

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

- rozwój i tworzenie aplikacji związanych z zarządzaniem pracownikami zatrudnianych przez naszych klientów,

- utrzymanie oraz poprawki istniejących aplikacji

- testowanie oprogramowania

Oczekujemy:

- znajomość języka C#

- znajomość ASP MVC

- znajomość baz danych: MS SQL Server

- zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów programistycznych

Oferujemy:

- pracę w dynamicznej i nowocześnie zarządzanej firmie w młodym zespole,

- elastyczny czas pracy,

- wynagrodzenie adekwatne do wniesionej pracy i zaangażowania,

- możliwość skorzystania z karty MultiSport,

- pracę na nowoczesnym sprzęcie,

- przyjazną i luźną atmosferę