BRANŻE
ID:230773

Młodszy konsultant sprzedaży m/k

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Numer referencyjny: MKS/KLO/0117
Kłodzko

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • pozyskiwanie nowych klientów i partnerów handlowych,
  • prezentowanie możliwości firmy, negocjacje handlowe,
  • przygotowywanie ofert sprzedaży, współpraca z innymi działami/oddziałami firmy.

Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub pośredniej B2B,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktu z klientem,
  • zorientowanie na wyniki,
  • nastawienie na realizację celów,
  • dynamizm i rzetelność w działaniu,
  • kreatywność, samodzielność w działaniu.

Oferujemy:
  • stałą, ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyniku,
  • bezpłatne szkolenia wprowadzające oraz cykliczny udział w szkoleniach handlowych i branżowych,
  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość rozwoju,
  • miejsce pracy: Kłodzko,
  • pracę w renomowanej firmie.