BRANŻE
ID:233652

Młodszy Specjalista ds. Szkoleń

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy?

Chcesz pracować w międzynarodowym koncernie spożywczym?

Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

w Oddziale Nestlé Purina w Nowej Wsi Wrocławskiej

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Poznaj zakres obowiązków:
  • Organizacja szkoleń zgodnie z obowiązującą procedurą, zapotrzebowaniem
  • oraz współpraca z dostawcami szkoleń
  • Monitorowanie efektywności szkoleń oraz budżetu szkoleniowego
  • Zarządzanie szkoleniami technicznymi ( BHP, SEP, wózki widłowe )
  • Administrowanie bazą szkoleń w systemie SAP i prowadzenie dokumentacji związanej ze szkoleniami
  • Nadzór nad procesami zakupowymi szkoleń w systemie SAP
  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących szkoleń
  • Przygotowywanie programów wdrożenia nowych pracowników
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego
  • Bardzo dobrej znajomości MS Excel
  • Umiejętności szybkiego uczenia się
  • Zdolności analitycznych
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Mile widziane:
  • Znajomość obsługi systemu SAP
  • Książeczka sanepidowska
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy produkcyjnej
  • Sponsorowane ubezpieczenie na życie
  • Opiekę medyczną
  • Fundusz emerytalny
  • Dodatkowe korzyści zgodne z polityką firmy
Zgłoszenia (CV) wraz ze wskazaniem nazwy stanowiska,
prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikuj pod ogłoszeniem
do dnia 25 września 2015 za pomocą przycisku

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Organizacja szkoleń zgodnie z obowiązującą procedurą i zapotrzebowaniem
  • Współpraca z dostawcami szkoleń oraz nadzór nad procesami zakupowymi szkoleń w systemie SAP
  • Zarządzanie szkoleniami technicznymi (BHP, SEP, wózki widłowe)
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Bardzo dobrej znajomości języka polskiego
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • Komunikatywna znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego