BRANŻE
ID:232999

Młodszy Konsultant Obsługi Klienta

Firma: INEA S.A.

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, Wysogotowo

Data publikacji: 2017-05-17

Branża: Telekomunikacja, Obsługa klienta, Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Opis stanowiska:

Telefoniczne rozmowy z nowymi i obecnymi klientami, a w tym najważniejsze pozytywne relacje, a przy okazji udzielanie informacji technicznych i finansowych, rozwiązywanie problemów technicznych. Oczywiście wszystko w zakresie Twoich możliwości, w bardziej skomplikowanych sytuacjach przekazujesz temat do odpowiedniego działu

Oczekujemy:

·    Miły głos i dobra dykcja, które ujmą każdego Klienta,

·    Szybkie przyswojenie wiedzy ze szkolenia,

·    Widoczna, rozpierająca Cię energia,

·    Swoboda w korzystaniu z Internetu, ale chyba nie jest to dla Ciebie wyzwanie.

Oferujemy:

·    Szkolenia wdrożeniowe – nauczymy i jeszcze za to zapłacimy,

·    Umowę o pracę na cały etat – szybciej i tak nie będziesz chciał wyjść,

·    Super kasę, która pozwoli Ci żyć tak, jak lubisz,

·    Dużo konkursów – kto powiedział, że nie może być jeszcze więcej,

·    Ścieżka kariery – jeśli masz chrapkę na rozwój,

·    Dowóz pod same drzwi firmy - bez opłat,

·         Dodatki na zdrowie i na przyjemności (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, kasa na wakacje, bony na święta),

·    Najlepszy Internet i TV w okolicy.