BRANŻE
ID:236697

Mechatronik (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000DOdLPAA1

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łowicz

Obowiązki:
  • utrzymanie należytego stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • przygotowywanie zapotrzebowania na części zamienne dla prac konserwacyjnych i remontowych,
  • dbanie o prawidłowość zapisów w dokumentacji technicznej przeglądów i napraw maszyn produkcyjnych.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • wiedza z zakresu: mechaniki, pneumatyki, automatyki, elektryki i elektroniki,
  • znajomość sterowników PLC oraz falowników oraz systemów diagnostycznych,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz poruszania się po schematach elektrycznych,
  • uprawnienia SEP (E1, E2),
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • doświadczenie w pracy w przemyśle spożywczym będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • możliwość pracy z markami cenionymi przez konsumentów oraz ciągłego doskonalenia swoich kwalifikacji i umiejętności,
  • wynagrodzenie współmierne do posiadanych kompetencji i doświadczenia,
  • stabilność zatrudnienia gwarantowana umową o pracę.

Obowiązki:utrzymanie należytego stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych,
przygotowywanie zapotrzebowania na części zamienne dla prac konserwacyjnych i remontowych,
dbanie o prawidłowość zapisów w dokumentacji technicznej przeglądów i napraw maszyn produkcyjnych.

Wymagania:wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
wiedza z zakresu: mechaniki, pneumatyki, automatyki, elektryki i elektroniki,
znajomość sterowników PLC oraz falowników oraz systemów diagnostycznych,
umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz poruszania się po schematach elektrycznych,
uprawnienia SEP (E1, E2),
gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
doświadczenie w pracy w przemyśle spożywczym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:możliwość pracy z markami cenionymi przez konsumentów oraz ciągłego doskonalenia swoich kwalifikacji i umiejętności,
wynagrodzenie współmierne do posiadanych kompetencji i doświadczenia,
stabilność zatrudnienia gwarantowana umową o pracę.