BRANŻE
ID:237340

Mechanik utrzymania ruchu (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FZpN5AAL

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Strzelin

Obowiązki:
  • bieżący nadzór nad prawidłowym działaniem maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • sprawne identyfikowanie i usuwanie awarii,
  • udział w projektach związanych z uruchomianiem nowych urządzeń bądź rekonfiguracji istniejących,
  • wykonywanie prac prewencyjnych i konserwacyjnych w zakresie mechaniki.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w obszarach montażu, napraw i konserwacji maszyn produkcyjnych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu zautomatyzowanych linii produkcyjnych,
  • praktyczna wiedza z obszaru automatyki przemysłowej, elektryki, mechaniki i pneumatyki,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej,
  • znajomość rysunku technicznego i praktycznej umiejętności tworzenia rysunków technicznych przy użyciu oprogramowania SolidWorks lub AutoCad,
  • uprawnienia SEP E1 do 1 kV,
  • znajomość oprogramowania MS Office,
  • gotowość do pracy w systemie ciągłym.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta,
  • premie kwartalne oraz premię roczną,
  • dodatek za dyżury.

Obowiązki:bieżący nadzór nad prawidłowym działaniem maszyn i urządzeń produkcyjnych,
sprawne identyfikowanie i usuwanie awarii,
udział w projektach związanych z uruchomianiem nowych urządzeń bądź rekonfiguracji istniejących,
wykonywanie prac prewencyjnych i konserwacyjnych w zakresie mechaniki.

Wymagania:doświadczenie w pracy w obszarach montażu, napraw i konserwacji maszyn produkcyjnych,
mile widziane doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu zautomatyzowanych linii produkcyjnych,
praktyczna wiedza z obszaru automatyki przemysłowej, elektryki, mechaniki i pneumatyki,
umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych,
umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej,
znajomość rysunku technicznego i praktycznej umiejętności tworzenia rysunków technicznych przy użyciu oprogramowania SolidWorks lub AutoCad,
uprawnienia SEP E1 do 1 kV,
znajomość oprogramowania MS Office,
gotowość do pracy w systemie ciągłym.

Oferujemy:zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta,
premie kwartalne oraz premię roczną,
dodatek za dyżury.