BRANŻE
ID:239480

Mechanik utrzymania ruchu

Numer referencyjny: a0t5800000FcleiAAB

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Obowiązki:
  • wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji według harmonogramu pod kątem mechanicznym,
  • wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn,
  • zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn,
  • raportowanie o przeglądach, konserwacjach oraz naprawach.
Wymagania:
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie kierunkowe - mechanika,
  • doświadczenie 2 lata na pokrewnym stanowisku,
  • ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn,
  • posługiwanie się rysunkiem technicznym,
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze metodą 111 i MIG/MAG,
  • predyspozycje do pracy w zespole,
  • umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów,
  • dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym).
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pracę na stałe,
  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • bogaty pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, karta Multisport, premie świąteczne, owocowe czwartki.

Obowiązki:wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji według harmonogramu pod kątem mechanicznym,
wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn,
zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn,
raportowanie o przeglądach, konserwacjach oraz naprawach.

Wymagania:wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie kierunkowe - mechanika,
doświadczenie 2 lata na pokrewnym stanowisku,
ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn,
posługiwanie się rysunkiem technicznym,
mile widziane uprawnienia spawalnicze metodą 111 i MIG/MAG,
predyspozycje do pracy w zespole,
umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów,
dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym).

Oferujemy:umowę o pracę,
pracę na stałe,
stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
możliwość rozwoju zawodowego poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia,
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
bogaty pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, karta Multisport, premie świąteczne, owocowe czwartki.