BRANŻE
ID:239041

Mechanik urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych

Numer referencyjny: a0t5800000FcAl6AAF

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Świdnik

Obowiązki:
  • nadzór nad działaniem instalacji klimatyzacyjnych i urządzeń chłodniczych,
  • wykonywanie przeglądów i konserwacji urządzeń,
  • wykonywanie napraw instalacji i urządzeń chłodniczych,
  • zlecanie zakupu części zamiennych oraz raportowanie wykonywanych działań.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie mechaniczne lub doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok,
  • znajomość układów chłodniczych,
  • mile widziane osoby, które posiadają świadectwo kwalifikacji w zakresie substancji kontrolowanych (F-gazy),
  • samodzielność, dobra organizacja pracy,
  • umiejętność szybkiego reagowania na zgłaszane awarie,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia i dodatki ustawowe,
  • benefity pozapłacowe: karta multisport, bony świąteczne,
  • oferta pracy stałej.

Obowiązki:nadzór nad działaniem instalacji klimatyzacyjnych i urządzeń chłodniczych,
wykonywanie przeglądów i konserwacji urządzeń,
wykonywanie napraw instalacji i urządzeń chłodniczych,
zlecanie zakupu części zamiennych oraz raportowanie wykonywanych działań.

Wymagania:wykształcenie średnie mechaniczne lub doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok,
znajomość układów chłodniczych,
mile widziane osoby, które posiadają świadectwo kwalifikacji w zakresie substancji kontrolowanych (F-gazy),
samodzielność, dobra organizacja pracy,
umiejętność szybkiego reagowania na zgłaszane awarie,
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
umowę o pracę na pełen etat,
atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia i dodatki ustawowe,
benefity pozapłacowe: karta multisport, bony świąteczne,
oferta pracy stałej.