BRANŻE
ID:238588

Mechanik/Elektromechanik

Naszą pasją jest smak. Dołącz do nas

Jesteśmy wiodącym producentem wyrobów wędliniarskich premium w Polsce. Naszą siłą są smak i pasja, z którą pracujemy. Stawiamy na rozwój i ciągłe doskonalenie. Grupa TARCZYŃSKI to już ponad 1200 osób, które każdego dnia dzielą się swoją wiedzą, energią i zaangażowaniem, aby dodać życiu naszych klientów smaku.

Miejsce pracy:Trzebnica, Oborniki Śląskie, Żmigród, Milicz, Wrocław

Dołącz do Zespołu Projektowego, a do Twoich zadań należeć będzie:
  • aktywne usuwanie awarii i urządzeń;
  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i
  • urządzeń zgodnie z harmonogramem;
  • prowadzanie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawi i przeglądami;
  • wykonywanie czynności łączeniowych i naprawczych w rozdzielniach niskiego napięcia;
  • regeneracja, konserwacja oraz naprawa maszyn i urządzeń;
  • aktywne uczestnictwo w proponowaniu technicznych rozwiązań i problemów występujących w utrzymaniu ruchu;
  • ścisła współpraca z liderami działów produkcji.

Jeśli:

  • wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie);
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku bądź o podobnym profilu (Elektryk, Mechanik) w dziale Utrzymania Ruchu;
  • uprawnienia elektryczne SEP eksploatacyjne i/lub dozorowe, min. 1kV lub 20 kV;
  • znajomość budowy maszyn, schematów elektrycznych i podstawowych zasad działania układów pneumatycznych i hydraulicznych;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi (warunek niekonieczny). .

To właśnie Ciebie szukamy!

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Centrali Firmy w Ujeźdźcu Małym;
  • kontakt z najnowszymi technologiami branży spożywczej;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, kusy językowe);
  • pakiet świadczeń socjalnych i pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie pracownicze, karta Multisport, deputat, bony świąteczne). ,

Administratorem danych jest Tarczyński S.A. z siedzibą w Trzebnica 55-100, Ujeździec Mały 80 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Opis firmy    Naszą pasją jest smak. Dołącz do nas
Grupa Tarczyński - jesteśmy wiodącym producentem wyrobów wędliniarskich Premium w Polsce. Naszą siłą jest smak i pasja, z którą pracujemy. Stawiamy na rozwój i ciągłe doskonalenie. Grupa Tarczyński to już ponad 1200 osób, które każdego dnia dzielą się swoją wiedzą, energią i zaangażowaniem, aby dodać smaku w życiu naszych klientów.
Stanowisko    Mechanik/Elektromechanik
Opis stanowiska:
  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem;
Wymagania:
  • mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi (warunek niekonieczny).
Oferujemy:
  • pakiet świadczeń socjalnych i pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie pracownicze, karta Multisport, deputat, bony świąteczne).