BRANŻE
ID:210169

Manager przedstawiciel handlowy

Firma: Klient portalu dlaStudenta.pl

Stanowisko: Manager Restauracji

Miejsce pracy: woj. opolskie

Data publikacji: 2014-07-22

Branża: Sport / Rekreacja, Gastronomia / Catering

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Nowo powstały kompleks konferencyjno –restauracyjny (w powiecie opolskim) z szerokim zapleczem rekreacyjnym,

Opis stanowiska:

Manager – przedstawiciel handlowy w branży gastronomia, biznes, rekreacja

Poszukujemy operatywnej osoby, która obejmie stanowisko managera firmy oraz wypromuje świadczone przez firmę usługi w regionie i pozyska klientów na nadchodzące miesiące i lata.

Oczekujemy:

Wymagania:

·  pozytywne nastawienie do ludzi oraz do pracy, entuzjazm i wytrwałość.

·  wykształcenie min. Średnie

·  doświadczenie na stanowisku handlowym

·  bardzo dobra znajomość branży gastronomicznej poparta doświadczeniem

·  prawo jazdy kat. B

·  samodzielność i umiejętność realizacji celów sprzedażowych.

·  zdolności negocjacyjne

·  wysoka kultura osobista

Szczegółowe CV obowiązkowo ze zdjęciem oraz list motywacyjny wyłącznie drogą mailową biuro.transfer@wp.pl

Oferujemy:

Oferujemy intratne warunki kontraktu  uzależnione od efektów pracy. Możliwość umowy o pracę lub kontrakt managerski. Do dyspozycji samochód.