BRANŻE
ID:231051

Manager sprzedaży (m/k)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Numer referencyjny: MS/KLO/0217
Nowa Ruda

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • wdrażanie i realizacja strategii sprzedażowej firmy,
  • budowanie i rozwój długotrwałych relacji z kluczowymi klientami,
  • bieżąca analiza oraz raportowanie działań i wyników zespołu,
  • kierowanie i motywowanie zespołu sprzedażowego,
  • merytoryczne wsparcie pracowników w zakresie negocjacji handlowych i budowanie relacji z klientami firmy,
  • bieżąca analiza i raportowanie działań i wyników zespołu,
  • budowanie dobrego wizerunku firmy u klientów.

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w branży transportowej, logistycznej,
  • doświadczanie w komunikacji B2B,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i odpowiedzialność za realizację powierzonych projektów,
  • umiejętności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność w prowadzeniu projektów,
  • odpowiedzialność za całość procesu sprzedaży.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię,
  • bezpłatne szkolenia wprowadzające oraz cykliczny udział w szkoleniach handlowych i branżowych,
  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • miejsce pracy: Kłodzko,
  • realną możliwość rozwoju,
  • pracę w renomowanej firmie.