BRANŻE
ID:239604

Magazynier (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FcuNNAAZ

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Rabka-Zdrój

Obowiązki:
  • rozlokowywanie produktów na półkach magazynowych (lustra),
  • komplementacja oraz przygotowanie towaru do wysyłki (pakowanie na palety),
  • wystawianie dokumentów magazynowych,
  • prowadzenie prac przeładunkowych.
Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • mile widziana znajomość zasad gospodarki magazynowej oraz uprawnienia operatora wózka widłowego i/lub uprawnienia do obsługi suwnic.
Oferujemy:
  • bezpłatne kursy i szkolenie z obsługi wózków widłowych i suwnic (dla kandydatów bez uprawnień),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia od 2200 zł brutto do 2400 zł brutto miesięcznie.

Obowiązki:rozlokowywanie produktów na półkach magazynowych (lustra),
komplementacja oraz przygotowanie towaru do wysyłki (pakowanie na palety),
wystawianie dokumentów magazynowych,
prowadzenie prac przeładunkowych.

Wymagania:dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym,
mile widziana znajomość zasad gospodarki magazynowej oraz uprawnienia operatora wózka widłowego i/lub uprawnienia do obsługi suwnic.

Oferujemy:bezpłatne kursy i szkolenie z obsługi wózków widłowych i suwnic (dla kandydatów bez uprawnień),
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
wynagrodzenie w zależności od doświadczenia od 2200 zł brutto do 2400 zł brutto miesięcznie.