BRANŻE
ID:238612

Magazynier (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FZVc5AAH

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Byków, Oleśnica

Data publikacji: 2018-02-21

Branża: Administracja biurowa

Rodzaj: Praca dodatkowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • transport komponentów i wyrobów gotowych na terenie zakładu,
  • załadunki/rozładunki za pomocą wózków widłowych,
  • składowanie komponentów,
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego.
Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6),
  • umiejętność podstawowej obsługi komputera,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • możliwość dojazdu do miejscowości Byków koło Oleśnicy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość przyuczenia do stanowiska,
  • atrakcyjne zarobki od 3000 zł brutto, dodatki za godziny nocne,
  • pracę w miłej atmosferze, w renomowanej firmie,
  • realną możliwość bezpośredniego zatrudnienia u klienta,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Obowiązki:transport komponentów i wyrobów gotowych na terenie zakładu,
załadunki/rozładunki za pomocą wózków widłowych,
składowanie komponentów,
wprowadzanie danych do systemu komputerowego.

Wymagania:dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6),
umiejętność podstawowej obsługi komputera,
uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
możliwość dojazdu do miejscowości Byków koło Oleśnicy.

Oferujemy:zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
możliwość przyuczenia do stanowiska,
atrakcyjne zarobki od 3000 zł brutto, dodatki za godziny nocne,
pracę w miłej atmosferze, w renomowanej firmie,
realną możliwość bezpośredniego zatrudnienia u klienta,
możliwość rozwoju zawodowego.