BRANŻE
ID:235431

Magazynier (m/k)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Numer referencyjny: PM/OM/0817
Błonie

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  •  przyjmowanie, magazynowanie, kompletacja i wydawanie towaru,
  •  prowadzenie, kontrola i archiwizowanie dokumentacji,
  •  gospodarowanie opakowaniami zwrotnymi zgodnie z przyjętymi procedurami i instrukcjami,
  •  dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy,
  •  pozostałe prace magazynowe zlecone przez przełożonego.

Wymagania:
  •  aktualne badania sanitarnoepidemiologiczne,
  •  gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  •  gotowość do pracy w różnych strefach temperatury (24 st./14 st.),
  •  bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  •  komunikatywność, chęć pracy w zespole,
  •  uprawnienia operatora wózka widłowego będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  •  stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (3 miesiące okres próbny, druga umowa na rok i kolejna na czas nieokreślony),
  •  możliwości awansu w ramach wewnętrznej struktury,
  •  szkolenia doskonalące i podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  •  szkolenia wprowadzające dla nowych pracowników,
  •  miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki,
  •  bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, zniżki na zakupy, dopłaty do kolonii, itp.)